Julinek

 

     PARK ROZRYWKI JULINEK jest największą tego typu atrakcją w regionie Mazowsza i jednym z największych w Polsce! W miejscu niegdyś kojarzonym wyłącznie ze stacjonarną bazą cyrkową, słynną na całą Europę, obecnie funkcjonuje niezwykły Park Rozrywki. Od otwarcia w maju 2015 odwiedziło go już ponad 100 000 osób! Szereg atrakcji zapewnia całodzienną rozrywkę dla całej rodziny!

     PODNIEBNY CYRK to jeden z największych w Polsce parków linowych - 138 przeszkód na 7 trasach liczących łącznie ponad kilometr długości! Zbudowany w całości na naturalnym drzewostanie zapewnia wspaniałe przygody nie tylko dorosłym - dwie z tras przygotowane są specjalnie z myślą o najmłodszych, gdzie zastosowana jest asekuracja ciągła, co pozwala na zachowanie maksymalnego bezpieczeństwa. Pozostałe trasy oferują zabezpieczenie alpinistyczne, zanim jednak zostaniemy na nie wpuszczeni każdy musi przejść szkolenie, a tras bacznie pilnują instruktorzy.

      Kolejną niezwykłą atrakcją jest KRAINA DMUCHAŃCÓW, w której znajduje się aż kilkanaście dmuchanych zabawek o różnej tematyce. Największym hitem jest ogromna wodna zjeżdżalnia HIPPO SLIDE, która ma aż 12m wysokości i 30m długości, gdzie zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa każdy może dostać porządną dawkę endorfin!

      Na terenie znajduje się również pole do MINI – GOLFA, gdzie napotkamy 18 dołków, do których dostępu bacznie pilnują cyrkowe postacie. Wspaniała zabawa dla całej rodziny!
Dla najmłodszych dodatkowo przygotowany został niesamowity tor rajdowy, po którym poruszać się można samochodzikami elektrycznymi. Co jakiś czas zmieniany jest jego układ, żeby żaden szkrab się nie znudził.

      Kolejną atrakcją jest PLAC ZABAW z ogromną poduchą do skakania oraz mini tyrolką. W całości wykonany jest z drzewa, dzięki czemu dobrze komponuje się z całym terenem i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dla dzieci.

       Czas spędzony pomiędzy kolejnymi atrakcjami zapełnią gry i zabawy z animatorkami, które mają głowy pełne pomysłów by zadowolić nawet najbardziej wymagające dzieciaczki! Zabawy w kolorową chustą, cyrkowe tory przeszkód, kręcenie talerzykami, malowanie buziek, plecenie kolorowych warkoczyków oraz wiele innych czeka w centralnym punkcie Parku! A dodatkowo w każdy weekend zaplanowane są tematyczne psoty – Indianie i kowboje, rycerze i księżniczki a nawet superbohaterowie!

     PARK ROZRYWKI JULINEK oferuje również w swojej ofercie punkty gastronomiczne rozlokowane po całym terenie. Największy z nich położony jest w samym sercu Parku, gdzie spróbować można przepysznych potraw grillowych i nie tylko! Słynne już wśród naszych gości Burgery podbijają serca kolejnych smakoszy, a do tego kiełbaski, karkówka, piersi z kurczaka zachęcają swym zapachem od samego wejścia. Część potraw, jak żeberka, przygotowywane są specjalną metodą SOUS-VIDE, dzięki czemu są niezwykle miękkie i soczyste, przez co zadowolą każdego wymagającego głodnego gościa. Oprócz tego zakręcona frytka, naleśniki, gofry oraz wiele innych przekąsek.

      Na BOISKACH SPORTOWYCH można pograć w piłkę nożną, siatkówkę, badmintona czy pierścieniówkę. Znajdują się one tuż przy KRAINIE DMUCHAŃCÓW, przy wejściu do Parku.

      Swoją unikalnością zachwycają dwa budynki znajdujące się w Parku. Pierwszy z nich, Mała Arena, kiedyś odgrywał rolę sali treningowej dla gwiazd świata Cyrku, dziś służy jako niezwykłe miejsce do organizacji eventów. Świetna akustyka oraz niebanalne wnętrze pozwala śmiało na stwierdzenie, że jest to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc w całej Europie. Już wkrótce swoje otwarcie będzie tu miała restauracja FOCACCIA, oferująca dania włoskie, jak pizza, z pewnością jednak w niecodziennym, cyrkowym wydaniu. Na piętrze znajduje się piękny i przestronny Apartament, który gościł już niejedną gwiazdę, oraz jedyna w Polsce Wystawa Sztuki Cyrkowej, do której eksponaty zjechały niemal z całego świata. Drugi z budynków – Duża Arena w chwili obecnej przechodzi metamorfozę. Co będzie w środku? Niech póki co zostanie to słodką tajemnicą..

      Zmianę przechodzi również obiekt noclegowy znajdujący się na wjeździe do Parku Rozrywki Julinek. Goście już niedługo będą mogli podziwiać odświeżone wnętrza oraz elewację budynku, z zachowaniem niezwykłego, cyrkowego stylu.

       Dodatkowym atutem całego terenu jest położenie – zaledwie 30km od centrum Warszawy, 20km od Sochaczewa, przy drodze nr 579, z prostym dojazdem do dróg A2 i S8. Otulina Kampinoskiego Parku Narodowego zapewnia tak upragnioną w dzisiejszych czasach ciszę i możliwość relaksu. Ze znajdującej się na terenie Parku wypożyczalni rowerów można udać się na wyprawę po szlakach Parku Narodowego, na które prowadzi specjalnie przygotowana brama otwarta w godzinach funkcjonowania Parku Rozrywki.

      Julinek jest wspaniałym miejscem, gdzie można spędzić nawet parę dni nie bojąc się o nudę. Piękny krajobraz i moc atrakcji zapewni każdemu odwiedzającemu mnóstwo wrażeń oraz pozwoli odetchnąć od codziennej gonitwy. Warto tu zaglądać, bo obiekt systematycznie się rozwija, a plany na następne lata przyniosą sporo kolejnych, równie niezwykłych atrakcji.

 REGULAMIN PARKU